Juicht vrienden juicht!!!

Ja hoor, good news is coming our way! We openen onze club terug op woensdag 09/06 om 17u30. Haal je wapen vanonder het stof, zoek dat doosje lood die je het laatst hebt gebruikt en kom af! We hebben er lang naar uitgekeken om onze club terug te kunnen openen. Hierbij houden we nog steeds rekening met de geldende corona-maatregelen. Gescheiden standen, max 4 aan tafel met afstand van 1,5 meter. Bij het verplaatsen zetten we ons mondmasker op. We zijn open tot 23u30. Laatste aanvang training is om 22u00. Het voltallig bestuur kijkt er alvast naar uit om jullie allemaal opnieuw te kunnen ontmoeten in onze gezellige club!

KEEP CALM AND START SHOOTING! Poster | George Dumbrava | Keep Calm-o-Matic

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *