Grote Prijs SBZ 2017              
NAAM / NOM VOORNAAM / PRENOM CLUB Klasse   Binnen 10   Serie 1 Serie 2 Serie 3 Serie 4 Serie 5 Serie 6 Totaal                  
                                             
  Luchtkarabijn 10m / Carabine à air comprimé 10m                                      
                                             
1 Soenen Louis CT Mouscron Duiv/H OPG   4   85,7 90,3 85,9       261,9                    
2 Meyfroidt Xandra SBZ Duiv/D OPG   0   79,2 87,2 91,6       258,0                    
                                                 
1 Delcroix  Margo SBZ  Kad/D   15   97,9 98,4 100,4 97,7     394,4                    
2 Blondeau Tiphaine CCAT Amay Kad/D   9   99,8 89,9 98,9 96,3     384,9                    
3 Thiange Gwenaelle La Cible Damrémoise Kad/D   7   95,3 86,2 94,6 95,0     371,1                    
4 Meyfroidt Amber SBZ Kad/D   5   88,4 80,7 85,4 95,3     349,8                    
                                               
1 Rogiers Baptiste SBZ Kad/H   15   99,7 98,4 101,8 101,7     401,6                    
2 Glauso Clément SHB Kad/H   14   97,6 98,0 98,8 98,7     393,1                    
3 Dufermont Nicolas CT Mouscron Kad/H   0   69,2 80,4 79,7 77,7     307,0                    
                                                 
1 Cornez Erin Frameries JD   10   94,4 99,8 100,1 95,9     390,2                    
2 Dean Rhune X-Shooting JD   5   88,7 92,8 89,6 94,0     365,1                    
                                                 
1 Rochette Glen Arkebuse JH   13   102,1 92,6 95,9 94,3 94,1 97,1 576,1                    
2 Pauwels Ike Casinovrienden JH   16   94,8 94,9 96,1 96,0 97,1 97,0 575,9                    
3 De Witte Bram KSTPR JH   14   88,0 97,5 92,6 96,7 92,4 91,8 559,0                    
4 Stakke Kwanten Persawa JH   13   89,3 91,7 92,4 92,6 96,0 92,0 554,0                    
5 Sobrie Goran CT Mouscron JH   6   87,1 92,2 83,7 86,5 92,5 86,7 528,7                    
                                                 
1 Vandenvyvere Emma Leieschutters D1   23   101,3 102,0 102,2 104,2     409,7                    
2 Claessens Manon NWS D1   26   101,0 102,3 101,1 104,4     408,8                    
3 Veraart Hannelore Magnums D1   27   103,3 100,7 99,1 103,4     406,5                    
4 Verschragen Ine KSTPR D1   12   101,0 96,9 100,7 98,3     396,9                    
5 Arauxo Christelle La Cible Damrémoise D1   3   95,2 90,8 92,0 93,8     371,8                    
6 Tanghe Elke X-Shooting D1   5   67,2 85,4 81,7 84,2     318,5                    
                                                 
1 Demuydt Marika X-shooting D2   9   83,4 94,4 92,2 86,9     356,9                    
2 Desmet Daniele La Madeleinoise de Tir D2   7   83,5 86,2 86,8 93,8     350,3                    
                                                 
                                                 
1 Raman Martine Leieschutters D3   8   91,7 98,7 95,4 91,5     377,3                    
2 Versluys Roos Dingo D3   5   91,4 88,5 95,9 96,3     372,1                    
3 Wagemans Marie-Rose Pluto D3   5   85,5 93,7 90,2 84,4     353,8                    
4 Ackx Françine Derby Brugge D3   3   80,5 78,7 91,0 87,1     337,3                    
5 Vandamme  Martine Vossenhul D3   5   85,3 81,9 87,2 81,3     335,7                    
                                                 
                                                 
1 Jonniaux Cyril KSTPR S1   27   97,2 99,2 101,6 101,1 102,1 103,6 604,8                    
2 Morbée Kenneth NWS S1   32   100,1 100,8 102,8 99,4 102,6 97,7 603,4                    
3 Ulbrich Dylan Le Radar S1   32   98,2 102,6 97,9 99,2 104,0 101,1 603,0                    
4 Lamon Alexandre SBZ S1   27   96,6 101,0 102,4 100,9 101,0 100,6 602,5                    
5 Hermans Jan Arkebuze S1   22   99,1 99,9 96,3 100,2 98,3 97,9 591,7                    
6 Fraeyman Jonathan Vossenhul S1   22   97,2 99,7 96,6 98,5 98,4 99,0 589,4                    
7 Willemsens Jente SVHL S1   22   95,9 98,4 97,0 95,4 98,3 102,1 587,1                    
8 Pallen Peter Mikpunt S1   15   96,1 96,9 98,3 98,2 95,9 100,1 585,5                    
9 Meyfroidt Kris SBZ S1   21   96,9 96,7 99,5 95,6 96,5 99,0 584,2                    
10 Van Herreweghe Bart Spirit S1   17   97,2 95,3 96,9 96,5 98,7 99,6 584,2                    
11 Francois Pascal SHB S1   15   96,0 95,8 98,2 96,9 97,9 97,1 581,9                    
12 Buyck Wouter St Barbara Gullegem S1   15   97,4 95,1 97,2 92,1 99,3 95,9 577,0                    
13 Dierickx Glenn KSTPR S1   16   94,3 93,9 91,4 97,2 96,7 99,3 572,8                    
14 Mestdagh Jurgen NWS S1   7   84,4 89,4 90,8 88,9 86,0 87,4 526,9                    
15 Huysman  Jan KSTPR S1   3   85,9 76,9 82,9 83,7 79,7 73,8 482,9                    
16 Declercq Tom X-Shooting S1   1   75,5 67,9 82,5 78,7 83,0 81,5 469,1                    
17 Dierckens Jesse X-Shooting S1   1   76,5 74,1 66,9 70,5 65,8 65,5 419,3                    
                                                 
1 Arens Frank Leieschutters S2   19   93,6 101,0 97,1 98,6 98,3 100,1 588,7                    
2 Cuypers Dirk Spirit S2   17   92,8 96,3 99,4 97,4 96,7 98,5 581,1                    
3 Colin David CT Beloeil S2   19   96,9 99,0 98,2 92,8 95,3 98,2 580,4                    
4 Lheureux Yves Frameries S2   15   95,8 94,8 100,2 97,3 96,4 93,5 578,0                    
5 Liebert  Andre Het  Loodje S2   12   92,1 93,8 98,3 96,9 97,9 97,3 576,3                    
6 Van Cleven Johan X-Shooting S2   16   96,5 94,2 94,0 91,6 93,2 99,3 568,8                    
7 Struys Emanuel Sakal S2   13   94,5 92,4 95,1 96,0 95,8 93,5 567,3                    
8 De Ceuster Daniel Vossenhul S2   13   89,1 88,8 96,9 93,7 92,8 91,7 553,0                    
9 Declercq John X-Shooting S2   3   77,3 85,4 93,3 81,1 83,0 83,0 503,1                    
10 Costrop François SV Het loodje S3   13   93,4 95,5 92,3 97,0 98,6 95,5 572,3                    
11 Vanoverberghe Bernard SBZ S3   13   93,0 93,5 95,1 96,5 96,1 97,5 571,7                    
                                                 
1 Van Praet Urbain Vossenhul S3   14   94,8 95,1 92,1 95,3 97,7 95,9 570,9                    
2 Thirion Paul Spirit S3   13   95,4 96,1 93,3 96,9 97,2 90,9 569,8                    
3 De Wit Luc Pluto S3   9   86,7 88,2 95,9 93,6 97,5 91,5 553,4                  
4 Danssaert Paul Spirit S3   7   86,7 97,4 84,3 83,1 85,0 89,6 526,1                  
5 Wynants Jan Spirit S3   7   81,9 84,3 85,9 94,1 90,6 85,7 522,5                  
6 Geerinckx Erik Dingo S3   5   88,2 83,9 89,6 77,8 80,6 88,2 508,3                  
7 Raes Francois Vossenhul S3   6   76,9 84,4 73,5 72,6 85,0 89,0 481,4